Онлайн телевизия, плейлисти, m3u8

Каква плейлиста трябва да се въведе на bul player?

 
Винаги пробвам няколко канала как работят преди да я пусна тук...(пробвам с VLC). В момента при мен също си работи

ето още една работеща

View attachment 184

тия листи все още ги няма по другите сайтове... ;)

 неработеща.
и 2те листи си работя при мен...може да имат някаква забрана по IP..знам ли

 
Някой може ли да ми прати адресите на Max sport 1-4 и Sport +.

 
Дайте да намерим  за днес и утре  стъбилни BNT-тата 
 Някой може ли да ми exyu m3u

 
 Някой може ли да ми exyu m3u
Ето нещо което намерих на първо четене,  нз дали ще ти свърши работа. 

-->> 
To open this link, you need to Register on the forum or have 50+ comments or topics. If you do not wish to wait, you can Upgrade your profile.
 <<--

 
Code:
[B]РАБОТЕШЕ ДОБРЕ НО В МОМЕНТА НЕ[/B]
BTV CINEMA http://[B][U][COLOR=#2980b9]212.25.58.239:85[/COLOR][/U][/B]/BTVCinema/index.m3u8
 
Last edited by a moderator:
РАБОТЕШЕ ДОБРЕ НО В МОМЕНТА НЕ
BTV CINEMA http://212.25.58.239:85/BTVCinema/index.m3u8

Работи си и не е спирало

 
Работи си и не е спирало
При мен на смартфона и компютъра не тръгват.

 
При мен на смартфона и компютъра не тръгват.
Ако не ти тръгва има резервен вариант:

To open this link, you need to Register on the forum or have 50+ comments or topics. If you do not wish to wait, you can Upgrade your profile.


На компютър с VLC а на телефон с MX Player

 
Last edited by a moderator:
Ако не ти тръгва има резервен вариант:

To open this link, you need to Register on the forum or have 50+ comments or topics. If you do not wish to wait, you can Upgrade your profile.


На компютър с VLC а на телефон с MX Player
Регнах се специално да ви го кажа!

Като сте прости, няма да работи .... Резервни варианти НЯМА!

Като намерите нещо, което ви харесва и искате да го ползвате, не го споделяйте в нета мамкаму...
Пратете го на приятел, ама не и в нета да го видят още 128937612378912773 хора и да почнат да блокират 1 по един устройствата от където идва трафика...

Ааа... и започнаха първо с VLC... ;)

Честито на печелившите. Вече нямате хубава, качествена и безплатна ТВ!

 
Регнах се специално да ви го кажа!

Като сте прости, няма да работи .... Резервни варианти НЯМА!

Като намерите нещо, което ви харесва и искате да го ползвате, не го споделяйте в нета мамкаму...
Пратете го на приятел, ама не и в нета да го видят още 128937612378912773 хора и да почнат да блокират 1 по един устройствата от където идва трафика...

Ааа... и започнаха пърерво с VLC... ;)

Честито на печелившите. Вече нямате хубава, качествена и безплатна ТВ!
И от къде стигна до това умозаключение,че след споделянето на ип адрес на тв ще блокират не устройствата,по-точно сървърите и въобще имаш ли понятие от IPTV ? От къде го измисли,че след,като се накачат много маймуни на клона,че клона ще се счупи...Айде без провокации моля! Тук в този форум не е място за подобни  изявления! Сбъркал си адреса.

 
И от къде стигна до това умозаключение,че след споделянето на ип адрес на тв ще блокират не устройствата,по-точно сървърите и въобще имаш ли понятие от IPTV ? От къде го измисли,че след,като се накачат много маймуни на клона,че клона ще се счупи...Айде без провокации моля! Тук в този форум не е място за подобни  изявления! Сбъркал си адреса.
Да... имам си понятие как работи flussonic.

Идея си нямам за какви сървъри говориш, ама както и да е.

Отваря се /etc/flussonic/flussonic.conf и се пише:
deny ua "VLC media player 3.0.4 Vetinari"

... и после честито на всички любители на VLC :)