Проблеми при зареждане на iptv плейлисти

S

stevecom

New member
Member
Reaction score
85
dvbanti said:
To open this link, you need to Register on the forum or have 50+ comments or topics. If you do not wish to wait, you can Upgrade your profile.
 така трябва да изглежда VLC, за да не прескача на друг канал...но решението е друго...намирате друга листа...

Такива демо листи не стават за гледане
Не, това за loop-a го знаем, дразнещо е когато се зареди плейлистата в смарт тв. Не можеш да го спреш на един канал.иначе са хубави с много канали, но не стават дълго за гледане...жалко

Last edited by a moderator:
  • Haha
  • Thanks
Reactions: k1kkk and ЦСКА
Не, това за loop-a го знаем, дразнещо е когато се зареди плейлистата в смарт тв. Не можеш да го спреш на един канал.иначе са хубави с много канали, но не стават дълго за гледане...жалко
Първо я проверяваш за колко човека е и понеже е за един не става за гледане,второ закъсняват каналите 1-3 минути и са транскондирани което разваля качеството на картината.Така че не може да става и дума за хубави канали.

• Like
Reactions: stevecom
Здравейте,
 Тук ще публикуваме  проблеми свързани с IPtv  плейлистите  за всички OS  система, така че ако имате проблем относто някой софтуер за възпроизвеждане  на  IpTv плейлисти не се колебайнте да пишете тук.  ;)   

Ще се радваме да ви помогнем или да научим някой друг трик :)  

не е зле да се сложи и едно спойлерче в иструментите за по- прегледно .

Колеги, първо искам да се извиня за спамерския въпрос.

Някой знае ли алтернативна програма на VLC, която записва картина и звук от стриймове?

Имам някои неразрешими проблеми с VLC и търся нещо сходно за проби.

Благодаря на отзовалите се! Поздрави!

Някой знае ли алтернативна програма на VLC, която записва картина и звук от стриймове?

Пробвай това 
To open this link, you need to Register on the forum or have 50+ comments or topics. If you do not wish to wait, you can Upgrade your profile.
  май е едно и също с vlc ама пробвай.

Пробвай с Simple TV, сваля без никакви проблеми за разлика от VLC

• Like
Reactions: lynx
Сега ще ви кажа как може да получите тест за 1 месец с над 4000 канала включително и български. Добавете този номер във WhatsApp +4917687188892 , копирайте този текст и му го изпратете - (Serkanhocam kanaından geliyorum. Test alabilirmiyim). До максимум час два ще ви изпрати файла :)

здравеите някои ще ми обясни ли защо някои портали рабоят само на stb emu a не и на iptv smarters  а има валидно име и парола

Здравейте колеги за много години имам следния проблем през няколко секунди има накъсване на каналите на STB Emu някой знае ли защо гледам на тв бокс Мерси Предварително.

От портала ще да е.

Колеги някой знае ли защо като стои дълго време на даден канал  от портал на Stb Emu излиза часовника и канала спира Мерси Предварително.

Първо я проверяваш за колко човека е и понеже е за един не става за гледане,второ закъсняват каналите 1-3 минути и са транскондирани което разваля качеството на картината.Така че не може да става и дума за хубави канали.
Благодаря.

Благодаря!

Здравейте колеги за много години имам следния проблем през няколко секунди има накъсване на каналите на STB Emu някой знае ли защо гледам на тв бокс Мерси Предварително.
и при мен