На какво може да се дължи проблема с многократно натискане на POWER бутон докато се стартира компютъра?

C

Compare

New member
Member
Joined
Jun 30, 2019
Messages
8
Reaction score
5
Points
0
На какво може да се дължи проблема с многократно натискане на POWER бутон докато се стартира компютъра?

Трябва да натисна много пъти копчето за стартиране на компютъра докато се стартира?

На какво може да се дължи тоя проблем ?

Идеи ,предложения как да го оправя да се стартира от първото натискане на бутона както си му е реда?

Машината е Intel NUC i5

 
Last edited by a moderator:
С каква ОС е това?
 варианта 1) Нещо се омазало по ОС, update-и или подобно.

2) Проблем със самото копче. ПОнякога заяждат, понякога може да има и проблем с жичките за бутона :)  или не прави контакт добре, и затова не тръгва, или веднага го приема като натиснат а после отпуснат, без да си отпускал :)

Най-добре го води на доктор (сервиз).

 
  • Like
Reactions: Compare
Ос-та е Windows 10 1903 преинсталирах го няколко кратно !

Намерих къде е проблема ,много време и нерви ми отне докато се стигна до извода че е от разклонителя който черпи ток.

Сменях биос батерията да не е от нея случайно, копчето вадих няколко кратно и пак го поставях какво ли не беше ....

Сега съм доволен, щях да го продавам, а ми харесва производителността и големината.

 
  • Like
Reactions: Vaxert
Ос-та е Windows 10 1903 преинсталирах го няколко кратно !

Намерих къде е проблема ,много време и нерви ми отне докато се стигна до извода че е от разклонителя който черпи ток.

Сменях биос батерията да не е от нея случайно, копчето вадих няколко кратно и пак го поставях какво ли не беше ....

Сега съм доволен, щях да го продавам, а ми харесва производителността и големината.
Супер,  
 Радвам се че нещата са потръгнали ;)   

 
С каква ОС е това?
 варианта 1) Нещо се омазало по ОС, update-и или подобно.

2) Проблем със самото копче. ПОнякога заяждат, понякога може да има и проблем с жичките за бутона :)  или не прави контакт добре, и затова не тръгва, или веднага го приема като натиснат а после отпуснат, без да си отпускал :)

Най-добре го води на доктор (сервиз).
Благодаря.

 
И аз имам подобен проблем, дадохте ми идея да пробвам с разклонителя... мислех, че е самото копче.