Дискусии и помощ за, IPTV tools, DTH , Stream, IpTV-Сървъри, Astra

same1986

same1986

Super User
Super User
Reaction score
6,549
 Аз съм във всеки, но всеки ме иска. Няма да те нахраня, но ще нахраня дървото. Какво съм аз?

I am in everyone, but everyone wants me. I will not feed you, but I will feed the tree. What am I?
View attachment I..P..TV.rar

Last edited by a moderator:
 Аз съм във всеки, но всеки ме иска. Няма да те нахраня, но ще нахраня дървото. Какво съм аз?

I am in everyone, but everyone wants me. I will not feed you, but I will feed the tree. What am I?
View attachment 1438
отговора ясен, и пак не се отваря>>??!

наистина не на мери правилната дума още малко пробвай  да давам малко копие   ****та   ?

View attachment 1438
Въпреки, че въведох правилна парола и разархивирах всичко, текста излиза на маймуница.

2020 03 10 111713

To open this link, you need to Register on the forum or have 50+ comments or topics. If you do not wish to wait, you can Upgrade your profile.

Как е настроена non-Unicode programs

To open this link, you need to Register on the forum or have 50+ comments or topics. If you do not wish to wait, you can Upgrade your profile.

Как е настроена non-Unicode programs
Незнам, но пробвах с друга програма и отново не става...

Строши някой инструмен?  ?  Някъде изчезна програмката за iptv / dth, ?  :D  Не ви работят всички програми на четно число от месеца ? Споделете болката си с нас - може да не ви помогнем, но ще ви изслушаме ;)      ?

• Haha
Reactions: dvbanti and petko1
Здравейте,

Купих за баща ми
тв бокс.

Пристигна с карта памет от която може де се зареди втора операционна система

а иначе основната му е андроид 9.

Искам да му го настроя за да може да гледа фили и телевиизии.

За сега съм инсталирал Bulsatcom(имам профил),popcorntime,HBO GO (качеството е много лошо приложението на телевизора ми е с много по-добро),YouTube работи 4K,Kodi.

Кажете някакви други интересни приложения и добавки за коди или най-добре ако не е много нахално някой да даде бекъп.

Преди време на Коди имаше вариант да се гледа и булсат сега не знам как стоят нещата.

• Like
Reactions: usmanhaider007
Здравейте,

Купих за баща ми
тв бокс.

За сега съм инсталирал Bulsatcom(имам профил),popcorntime,HBO GO (качеството е много лошо приложението на телевизора ми е с много по-добро),YouTube работи 4K,Kodi.

Кажете някакви други интересни приложения и добавки за коди или най-добре ако не е много нахално някой да даде бекъп.

Преди време на Коди имаше вариант да се гледа и булсат сега не знам как стоят нещата.
Бокса ти би трябвало да е пушка. проблема ти е съдържанието. Тук дават доста адреси, някои от които стойностни. Защо не ги ползваш. Иначе големите, хубави 4К телевизори ще ти извадят по-добра картина от всеки бокс, дори и като твоя. За повече инфо на лични - да не спамим в темата.

Здравейте,

Купих за баща ми
тв бокс.

Kodi (особенно последните му версии) е тежък медия център,който товари процесора и ангажира РАМ памет следствие на ,което се получава забиване и е наложително рестарт. Има бг форум на Kodi-
,където може да получиш информация,както и да питаш нашия многоуважаван съфорумец-

• Thanks
  • Like
Reactions: yavor1 and sunman76
Здравейте,

Имам следният въпрос. Някой може ли да ми обясни как бих могъл да си шерна каналите от вкъщи, да си направя плейлист и да си ги гледам навсякъде където има интернет?

Здравейте,

Имам следният въпрос. Някой може ли да ми обясни как бих могъл да си шерна каналите от вкъщи, да си направя плейлист и да си ги гледам навсякъде където има интернет?
Като си вдигнеш стрийм сървър. Има толкова телевизия в нета. За какво ти е това?

Кой стрийм сървър бихте препоръчали за тая цел (ако може да поддържа и транскодинг/епг)? Аз съм виждал следните опции:

TVHeadend - интерфейса му не ми допада особено

Тези 3 мисля, че са платени:

NiceRestreamer

Xtream 

Stalker

Би било още по-добре ако може да се качат и филми/музика и да се освободи Plex Server от тази цел.

Като си вдигнеш стрийм сървър. Има толкова телевизия в нета. За какво ти е това?
Мисля си, че така винаги ще мога да разчитам на този плейлист, защото ще зависи само от мен. Сега, ако ползвам някой плейлист от нета, или спира след време или няма канали които искам или качеството на други не е добро. Разбирасе ако имам стабилен плейлист, който върви месеци наред няма смисъл, ама нямам ?.

При мен има проблем. На по старата машина ми иска друга версия  на vlc. Отваря се програмата, но при скенер ми изревава. И ми излиза ероглифи. Попадъл съм на същият проблем. Трябва друг .NET Framework. 

А на новата не ми се инсталирва дадените vlc-та. Иначе без него не тръгва програмата. Желаех да я пробва за едни точно определенио портали, но явно ще почакат за по лесен начин.

Иначе благодаря, Тигър. :)

Сканира , но неможе всеки портал , а и не очаквай 100% да работи като е хакната...

Програмата я продават за 10$ или 20$ беше , а и тогава не се знае пак дали ще работи както трябва.

wapsap +447586104924

Е послушаме ;)

.....

Иначе Тигър, случайно да имаш плеър за министра сталкър портал за WIN?

P:C Може и на лично.

Наздраве на всички за светлия празник. Днес аз ще си остана в къщи, а вие?