Въпроси за HD приемника на Булсатком и тестовия транспордер

I

IBO9

New member
Member
Reaction score
5
Здравейте,
Клиент съм на булсатком. Решил съм скоро да си сменя SD приемника със HD.

Искам да ви попитам, след като имам 10 dB на транспордерите на SD приемника, горе-долу на колко ще се равняват при HD транспордера на HD приемника?

Мога ли да добавя каналите от тестовия транспордер 12524/H/3000 след след позиция 1000, тъй като от позиция 1 до 100 мисля да си сложа FAV?

И кой приемник е по-добър? ZHD 100, ZHD 200 или ZHD 210?

Здравейте,
Клиент съм на булсатком. Решил съм скоро да си сменя SD приемника със HD.

Искам да ви попитам, след като имам 10 dB на транспордерите на SD приемника, горе-долу на колко ще се равняват при HD транспордера на HD приемника?

Мога ли да добавя каналите от тестовия транспордер 12524/H/3000 след след позиция 1000, тъй като от позиция 1 до 100 мисля да си сложа FAV?

И кой приемник е по-добър? ZHD 100, ZHD 200 или ZHD 210?
Няма нищо лошо да си клиент на умираща фирма, но не се сдържах да попитам, какво те тласка да поддържаш подобна сателитна техника при условие, че самите те вече преминават към IP телевизия?

• Like
Reactions: Зазо
Няма нищо лошо да си клиент на умираща фирма, но не се сдържах да попитам, какво те тласка да поддържаш подобна сателитна техника при условие, че самите те вече преминават към IP телевизия?
Ехеее, аз това го писах миналата година! Вече съм на Fusion 

Ехеее, аз това го писах миналата година! Вече съм на Fusion 
Fusion .... значи още не си доволен от Булсат и упорито търсиш съвремието :)

Много хора са на това положение, защото предпочитат да има малко - от скромност :)

IP телевизията вече не е Bulsat - fusion :)

Успех и дано по-рядко да прекъсва!

Duddly said:
Интерактивната телевизия е бъдещето
Благодаря.